Краснолиманські пауерліфтери – призери чемпіонату України серед юнаків та юніорів

23-26 листопада в місті Коломия Івано-Франківської області пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1991 року народження і молодше.

Раніше ми повідомляли про нагороди, які завоювали дружківські та маріупольські пауерліфтери.

Також участь у змаганнях взяли і спортсмени Краснолиманської дитячо-юнацької спортивної школи.

23 листопада Вікторія Алексєєнко (1991 року народження) виборола 1 місце у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок у безекіпірувальній версії. Вона встановила рекорд Донецької області у вправі присідання – 92,5 кг, а загальна сума її виступу склала 257,5 кг (у жимі лежачі – з 45 кг, у становій тязі – 120 кг. Того ж дня Владислава Хода посіла друге місце у ваговій категорії до 47 кг серед дівчат. Її результат у сумі триборства – 180 кг (безекіпірувальна версія): присідання – 67,5 кг, жим лежачі – 40 кг і тяга станова – 72,5 кг. Єлизавета Реброва, посівши 4 місце, встановила рекорд Донецької області серед дівчат у вправі станова тяга – 102,5 кг.

24 листопада команда ДЮСШ м. Красний Лиман розпочала свої виступи серед юнаків. Першим на поміст вийшов Дмитро Юткін (1998 р. н.), який посів 8 місце у ваговій категорії до 74 кг та виконав І дорослий розряд з пауерліфтингу. Срібним призером у ваговій категорії до 120 кг цього ж дня став Андрій Олійник (1999 р. н.). Він встановив рекорд Донецької області у вправі станова тяга – 200 кг, а загальна сума його виступу склала 475 кг (присідання – 182,5 кг, жим лежачі – 92,5 кг).

25 листопада краснолиманські пауерліфтери продовжили свої виступи у змаганнях серед юніорів. У ваговій категорії до 83 кг Дмитро Мазуров посів 4 місце із загальною сумою 562,5 кг. Ігор Пономаренко (1995 р. н.) у ваговій категорії до 105 кг виборов 2 місце із загальною сумою 625 кг. Чемпіоном у ваговій категорії до 105 кг став Денис Скрипнік (1993 р. н.), який встановив рекорд Донецької області у вправі присідання – 255 кг. Його результат у сумі триборства – 652 кг. Змагання проводилися у безекіпірувальній версії.

За підсумками змагань чемпіонату України з пауерліфтингу серед юніорів команда ДЮСШ м. Красний Лиман посіла 2 командне місце.

Спортсменів підготували та супроводжували на змагання тренери-викладачі Олексій Рокочий (молодший) та Олександр Алексєєнко.