Маріупольчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби в Хмельницькому

У Хмельницькому пройшов Всеукраїнський турнір ім. Б. Хмельницького з вільної боротьби серед дівчат та юнаків 1998-2000 років народження.

Крім українських борців, у змаганнях брали участь гості з Польщі.

Місто Маріуполь, а зокрема, Маріупольську федерацію єдиноборств, на турнірі представляли три спортсмена. Кращий результат продемонструвала Дар’я Бобрулько, яка стала переможницею престижних змагань.

Дар’я виступала у ваговій категорії до 56 кг, де впевнено здобула чотири перемоги. У фіналі вихованка Андрія Єфремова зустрілася з господинею змагань Дар’єю Сич з Хмельницького. Спортсменки вже зустрічалися між собою на чемпіонаті України серед кадетів, що проходив наприкінці жовтня в Івано-Франківську. Тоді вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 також взяла гору.

Крім того, нещодавно Дар’я стала переможницею XI Всеросійського фестивалю зі спортивної боротьби.

Наступна ціль наших борців вільного стилю – участь у Кубку України.