У Маріуполі на міських змаганнях з важкої атлетики та боксу свою майстерність показали вихованці КДЮСШ «Атлетик»

29-30 листопада в Маріуполі відбувся Кубок міста з важкої атлетики серед всіх вікових груп.

На поміст спеціалізованого залу з важкої атлетики виходили більше 40 спортсменів. Організатори відзначили результати вихованців комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик» Володимира Манілова, Кирила Шаповалова і Валентина Єрмоленка, які стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Також в Маріуполі пройшла відкрита першість СК «Іллічівець» з боксу. У змаганнях взяли участь команди КДЮСШ «Атлетик», КДЮСШ № 3, СК «Іллічівець», Палац спорту «Спартак», КДЮСШ «Лідер». Більш ніж переконливо на змаганнях виступили вихованці КДЮСШ «Атлетик», які завоювали 7 золотих медалей: Микола Чишенко (в/к 26,5 кг), Микита Ларін (в/к 26,5 кг), Вадим Остраушенко (в/к 42 кг), Артем Литвиненко (в/к 50 кг), Іван Карнаушенко (в/к 64 кг), Андрій Ксенофонтов (в/к 50 кг), Артем Бирюков (в/к 34 кг).