Маріупольські пауерліфтери повернулися з Коломиї з нагородами

23-26 листопада в місті Коломия Івано-Франківської області пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1991 року народження і молодше.

Володарем ряду нагород стали вихованці Маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик».

Кращими у своїх вагових категоріях стали Руслана Краснова (в/к 63 кг), Олександр Рубець (в/к 93 кг) і Владислав Чорний (в/к 66 кг). «Срібло» у категорії 105 кг виборов Євген Святенко. Бронзовими призерами стали Ганна Декерменджи (в/к 52кг), Артур Солін (в/к 83 кг) та Микола Дрянин (в/к 53 кг).

У ці ж терміни в Коломиї проходив і Кубок України з пауерліфтингу. Переможцем у ваговій категорії 66 кг знову став Владислав Чорний, а його колега по команді Олександр Рубець був другим у вазі 93 кг.

Раніше ми повідомляли про успіхи в Коломиї дружківських пауерліфтерів.