Юний тхеквондист з Дружківки завоював в Туреччині другу медаль протягом одного тижня

З 28 по 30 листопада в турецькій Анталії пройшов міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1.

Змагання «Turkish Open» стали для українських тхеквондистів продовженням турецького марафону, який розпочався в Белеку з участі у другому в історії клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ. Нагадаємо, «золото» європейської першості минулого тижня завоював 14-річний вихованець Дружківської дитячо-юнацької спортивної школи Максим Носуля.

Не залишився Максим і без нагороди в Анталії. У другий день змагань він завоював срібну медаль серед кадетів у ваговій категорії до 61 кг. На шляху до фіналу наш тхеквондист переміг з рахунком 7:6 росіянина Азамата Тігієва, потім розправився з Айханом Ялдірімом з Туреччини - 13:1, після чого переміг ще одного турецького спортсмена Емре Озюрта - 17:5. У фіналі Носуля поступився з рахунком 14:4 мексиканцю Еміліано Крузу.

Усього за підсумками «Turkish Open 2014» на рахунку українських спортсменів опинилося 14 медалей: 1 золота, 4 срібних і 9 бронзових.