Дружківські пауерліфтери встановили рекорди на чемпіонаті України серед юнаків та юніорів

23-26 листопада в місті Коломия (Івано-Франківська область) пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів.

Дружківку представляли вихованці ДЮСШ міської ради (фітнес-клуб «Алекс-жим»). За підсумками змагань дружківці встановили низку рекордів.

Дарина Лазебна, яка стала чемпіонкою, встановила рекорд України в присіданні. Костянтин Мусієнко, також ставши першим у своїй ваговій категорії, встановив 2 рекорди в присіданні. Руслан Рузімурадов, який зайняв 4 місце, встановив рекорд України у жимі лежачи. Ще один представник Дружківки Карен Акопов був восьмим.

У загальнокомандному заліку серед 31-ї дитячо-юнацької спортивної школи дружківські спортсмени посіли третє місце.