У Красноармійську пройшов турнір з рукопашного бою

У Красноармійську пройшла першість БФ «Надія» з рукопашного бою.

У змаганнях взяло участь 8 команд з Красноармійська (5 команд), Краматорська, Слов’янська та Красного Лиману – усього 82 спортсмени.

За підсумками турніру кращою стала команда ФСК «Олімпійський» з Красноармійська, представники якої завоювали 7 золотих, 4 срібних і 5 бронзових медалей.

Друге місце посіли спортсмени краматорського СК «Фіст Файтер», у активі яких 7 золотих, 2 срібні і 6 бронзових медалей.

Замкнули трійку призерів представники красноармійської команди СК «БАРС» Металург – 5 золотих, 2 срібні та 1 бронзові медалі.

Грамотою та медаллю були також нагороджені переможці номінацій: за кращу техніку – Олександр Калиниченко, за найшвидший бій, який тривав 31 секунду, – Наврусбек Ібадунаєв, за волю до перемоги – Ілля Волконський та Анастасія Зимлянська.