Маріупольскі боксери здобули «золото» і «бронзу» на чемпіонаті України до 22 років

У Вінниці пройшли фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років. Ці змагання були присвячені пам’яті сина віце-президента Федерації боксу Вінниччини Миколи Капусти, який трагічно загинув в 2012 році.

На ринг виходили 125 провідних молодих боксерів майже з усіх областей України.

Змагалися спортсмени в 10 вагових категоріях. Щоб здобути звання чемпіона, необхідно було виграти 3-5 боїв, у залежності від числа учасників у категорії.

Володарями нагород стали і два боксери Донецької області, кандидати у майстри спорту з Маріуполя.

Чемпіонське звання у ваговій категорії 75 кг отримав Андрій Приходько, наставником якого є Ярослав Подмастерчик.

Андрій Вєліковський, вихованець тренера Сергія Алістратова, здобув «бронзу» у ваговій категорії 69 кг.