Маріуполець став переможцем чемпіонату України з автокросу

У місті Олександрія Кіровоградської області відбувся 4-й етап чемпіонату України з автокросу.

Здобувши перемогу в усіх заїздах, Дмитро Антошин, який представляє маріупольську команду «Real racing clab», посів перше місце в старшій віковій групі.

Виступаючи стабільно протягом усього чемпіонату, Дмитро підтвердив статус найсильнішого в цій віковій категорії. За підсумками всіх чотирьох етапів юний гонщик вийшов переможцем сезону 2014 року.

Відзначимо, що останній старт був вирішальним у визначенні й командної першості. Завдяки успіху спортсмена в Олександрії маріупольський клуб завоював Кубок кращої команди цього року.