У Слов’янську відбувся другий тур міських змагань «Веселі старти»

15 жовтня в Слов’янську продовжили свою ходу міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

Другий тур змагань пройшов у спортивному залі загальноосвітньої школи № 18.

Учасниками спортивного заходу стали команди наступних п’яти загальноосвітніх шкіл міста: №№ 6, 10, 13, 17, 18.

Гостем змагань став видатний спортсмен, Герой України, багаторазовий чемпіон і призер Паралімпійських ігор з плавання Віктор Смирнов. Він привітав усіх учасників та гостей заходу і побажав школярам високих спортивних досягнень як на поточних змаганнях, так і на майбутніх стартах.

Конкурсна програма пройшла у веселій та дружній боротьбі. У підсумку призові місця вибороли наступні команди:

1 місце – «БЕМС», ЗОШ № 18;

2 місце – «Спорт», ЗОШ № 13;

3 місце – «Промінці», ЗОШ № 10.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а всі учасники отримали солодкі призи.