Вікторія Туркс виборола «бронзу» на міжнародному турнірі серії Гран-прі в Астані

З 10 по 12 жовтня в столиці Казахстану Астані проходив міжнародний турнір з дзюдо серії Гран-прі серед чоловіків і жінок.

Участь у змаганнях взяли 277 спортсменів з 36 країн світу.

У складі збірної України Донецьку область на турнірі представляла Вікторія Туркс (Горлівка - Донецьк, тренери – Анатолій Жеванов, Сергій Гринь) і Артем Блошенко (Донецьк, тренер – Петро Кудрявцев).

За підсумками міжнародних змагань Вікторія, яка виступає у ваговій категорії 78 кг, посіла 3 місце.

Нагадаємо, на попередньому турнірі серії Гран-прі, який пройшов у вересні в хорватському місті Рієка, Вікторія Туркс також стала бронзовою призеркою.

Артем, який виступає у ваговій категорії 100 кг, на жаль, не зміг вступити в боротьбу за медалі, посівши 7 місце.

Відзначимо, що змагання були рейтинговими для відбору на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), який завершиться для дзюдоїстів у травні наступного року.