Маріупольські боксери – призери «Кубка Карпат»

У Моршині (Львівська область) відбувся боксерський турнір «Кубок Карпат», на ринг якого вийшли 100 найсильніших юних боксера.

Спортсмени змагалися за нагороди, а також за право представляти Україну на чемпіонаті Європи серед юніорів, який стартує в кінці жовтня в Анапі (Російська Федерація).

За рішенням федерації боксу України, за результатами виступу на даному турнірі буде визначено склад юніорської збірної.

Стабільний виступ демонструють маріупольські боксери з комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 управління освіти. Вихованці Миколи Бенедисюка завоювали дві «срібні» нагороди та одну «бронзову».

У ваговій категорії до 60 кг Володимир Музальов у фіналі поступився боксеру зі Львівської області і піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани. Дмитро Пресняков (63 кг) у фінальному поєдинку програв спортсмену вінницької школи боксу й також став срібним призером. У їх колеги по команді Романа Музальова, що виступав у ваговій категорії до 63 кг, – «бронза».

Усі три спортсмена зараховані кандидатами до юніорської збірної і візьмуть участь у подальшій підготовці до першості Європи.