Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Артем Удачин – срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики

З 6 по 14 квітня в столиці Албанії Тирані пройшов чемпіонат Європи з важкої атлетики.

Донецьку область у змаганнях представляв Артем Удачин (у ваговій категорії + 105 кг) – Заслужений майстер спорту України, вихованець м. Маріуполя та учень школи вищої спортивної майстерності, який тренується у Заслуженого тренера України Віктора Романчука. Нагадаємо, що в березні Артем став переможцем у чемпіонаті України, показавши в сумі результат 443 кг.

У ривку наш важкоатлет взяв мале «золото» з результатом 200 кг. У поштовху Удачин взяв 242 кг, таким чином його результат у сумі виявився 442 кг. Такий же результат показав і росіянин Руслан Албегов, однак наш спортсмен поступився першим місцем Албегову через більшу особисту вагу (169,25 кг проти 155,85 кг).

Вітаємо спортсмена та його тренера з перемогою та бажаємо успіхів і майбутніх перемог!