Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Донецьку відбулося засідання комісії з питань розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл області

На виконання доручення голови Донецької облдержадміністрації Андрія Володимировича Шишацького від 20.03.2013 року щодо розгляду звернення Донецької обласної ради професійних спілок стосовно передачі дитячо-юнацьких шкіл облпрофради до комунальної власності міст, 10 квітня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області. Засідання пройшло під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тамари Лук’янчук.

На заході були присутні представники Донецької, Маріупольської, Макіївської міських рад, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови Донецької обласної ради профспілок Надія Пастернак. Питання, що розглядались на засіданні, стосувалися подальшого фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької обласної ради професійних спілок.

Управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації були внесені пропозиції щодо працевлаштування тренерів-викладачів спортивних шкіл профспілок Донецька, Маріуполя та Макіївки до шкіл комунальної власності цих міст. Мова йде про близько 60 ставок тренерів-викладачів дитячо-юнацьких шкіл. Представникам територіальних громад доручено визначитись з можливістю вирішення питання в термін до 15 травня поточного року.

 
11.04.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах