Спортсмени Донеччини взяли участь у Кубку України з вітрильного спорту в Києві

З 26 по 30 липня в Києві пройшов Кубок України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми.

Від Донецької області в змаганнях взяли участь 4 представника маріупольського яхт-клубу «Азовсталь».

Усі наші спортсмени змагалися в класі «Лейзер» (усього учасниками регати в цьому класі стали 19 чоловік із 7-ми регіонів України). А найкращий результат серед маріупольців показав учасник Олімпійських ігор у Лондоні Валерій Кудряшов, який став третім, незважаючи на слабкий і нестабільний вітер.

Майстер спорту України Іван Жукалін завершив Кубок України сходинкою нижче – на четвертому місці.

Ще двоє представників Донеччини розташувалися поза першою десяткою: Дмитро Коломієць посів 13 місце, а Андрій Рожков – 15 місце. Додамо, що наставниками цих спортсменів є Андрій Голованов і Володимир Лавриненко.

Наступною відповідальної регатою для наших «лейзеристів» стане Чемпіонат України, який відбудеться 1 жовтня також на Київському морі.