Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Підбито перші підсумки місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» в Донецькій області

Завершився перший тиждень Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – Спільна турбота».

З 1 по 7 квітня в містах та районах Донецької області у місячнику взяло участь 53 102 чоловік, залучено 66 500 гривен бюджетних коштів та 99 807 гривен позабюджетних коштів, відремонтовано 488 спортивних споруд (298 майданчиків знаходяться на балансі учбових закладів, 154 – за місцем проживання населення та 58 – у місцях масового відпочинку).

4 квітня працівниками ДОЦФЗН «Спорт для всіх» здійснені виїзди в міста та райони області (згідно графіку виїздів) для перевірки організації та проведення обласного огляд-конкурсу в рамках проведення Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» проводиться в Донецькій області щорічно з 2007 року. Його метою є покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за допомогою підготовки до весняно-літнього періоду спортивних споруд різного типу. Основна увага приділяється найпростішим спортивним спорудам за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

У цьому році цей захід проходить у всіх містах і районах області з 1 по 30 квітня. Участь у місячнику беруть підприємства, установи та організації усіх форм власності, навчальні заклади, органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та мешканці області. Координацію робіт по проведенню місячника в Донецькій області здійснює Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

 
09.04.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах