У Артемівську пройшов турнір зі стрітболу

26 липня в Артемівську відбувся турнір зі стрітболу «Bahmut Streetball Cup». Змагання були відбірковими до фіналу чемпіонату Української стрітбольної ліги 2014 року.

Учасниками турніру стали 8 команд.

Третє місце посів колектив «Берізка» з Костянтинівки: Андрій Макаренко, Юрій Арцибашев, Олександр Чаговець, Євген Ділін.

Срібними призерами стали баскетболісти з «Агрегату» (Артемівськ): Євген Чепкаленко, Антон Кнерцер, Олексій Олейников.

Переможцем турніру стала команда «Бахмутські» з Артемівська: Віталій Смоголь, Олександр Абдулаєв, Атон Комаров, Антон Под’ява (на фото).

Кращим у конкурсі трьохочкових кидків був Дмитро Сіренко.

Організатори турніру висловлюють подяку партнерам та спонсорам: комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради, благодійний фонд «Дар», БК «Донецьк», UkrDealing, Ліга Монстрів.