Кубок області з настільного тенісу «Срібна ракетка» серед юнаків та дівчат 1998 р.н.

28-29 грудня в спортивному комплексі «ГРЕТА» м. Дружківка Донецьким обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було організовано та проведено Кубок області з настільного тенісу «Срібна ракетка» серед юнаків та дівчат 1998 р.н.

У змаганнях взяли участь 9 команд (60 учасників) з міст Артемівськ, Єнакієве, Дружківка (4 команди), Костянтинівка, Краматорськ та Ясинувата.

Команда Дружківки «ГРЕТА» не дала жодного шансу суперникам на перемогу і в підсумку посіла перше місце на турнірі, другими стали представники Костянтинівки, а третє місце посів колектив з Краматорська.