«Шахтар» розпочав новий футбольний сезон із завоювання Суперкубку України

22 липня у Львові старт новому футбольному сезону в Україні був даний у матчі за Суперкубок країни, у якому зустрічалися два найбільш принципових супротивника – донецький «Шахтар» і київське «Динамо».

Незважаючи на те, що команди проводили свій перший офіційний матч після перерви і підходили до гри не в оптимальних кондиціях, поєдинок видався видовищним. Основні події матчу розгорнулися вже в кінцівці матчу. На 75-й хвилині «Шахтарю» вдалося повести в рахунку: це Гладкий обіграв і двох київських захисників і голкіпера Шовковського, спокійно відправивши м’яч у ворота. Після забитого гола донецька команда вже не випустила нитки гри зі своїх ніг. Мало того, у доданий час новачок «Шахтаря» Марлос отримав м’яч від Болбата, розібрався з двома захисниками киян і пробив повз Шовковського. 2:0 – фінальний рахунок зустрічі, який приніс «Шахтарю» шостий Суперкубок у його історії. Цим досягненням гірники встановили національний рекорд України – до цього дня у донеччан і киян було по п’ять перемог.

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 Гладкий (75), 2:0 Марлос (90+3)

«Шахтар»: Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко (Гречишкін, 91), Фернандо (Болбат, 73), Тайсон (Марлос, 86), Ілсіньо, Гладкий, Адріано

Запасні: Пятов, Кобін, Кривцов, Ордець

Головний тренер: Мірча Луческу

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Сілва, Драгович, Макаренко, Рибалка, Беланда (Кравець, 84), Безус (Аруна, 79), Ярмоленко, Калитвинцев (Гусєв, 68), Мбокані

Запасні: Рибка, Селін, Вукоєвич, Сидорчук

Головний тренер: Сергій Ребров

Попередження: Беланда (24), Ілсіньо (24), Сілва (30), Безус (61), Мбокані (80), Адріано (82), Степаненко (85)