Донецький дзюдоїст Яків Хаммо став переможцем Кубку Європи серед юніорів до 21 року

З 11 по 13 липня в угорському місті Пакш пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року.

Донецьку область на змаганнях представляли три спортсмени.

У ваговій категорії понад 100 кг виступав 20-річний донеччанин Яків Хаммо, тренерами якого є Євген Подолякін та Петро Кудрявцев.

У першій сутичці Яків переміг суперника з Боснії та Герцеговини, у другій – з Італії. У півфіналі Хаммо виявився сильніше за румунського спортсмена, а у фіналі перемогу в Кубку Європі йому принесла звитяга над угорським дзюдоїстом.

Інші представники Донеччини не піднімалися на п’єдестал змагань. Яна Шевченко посіла 7 місце у ваговій категорії 57 кг, а Наталія Філатова завершила змагання у категорії 63 кг без місця.