Падун і Малєєв проїхали в Швейцарії індивідуальну гонку на час

Донецькі велогонщики стартували на чемпіонаті Європи з велоспорту на шосе серед молоді і юніорів в швейцарському Ньоні. У цьому змаганні беруть участь 680 гонщиків з 39-ти країн.

У індивідуальній гонці на час серед юніорів, протяжністю 26,9 кілометрів, на старт вийшли двоє учасників з Донецької області, що представляють спортклуб "ІСД". Найкращий результат на рахунку Марка Падуна - 12-е місце і результат 36 хв. 55.94 сек. Переможцеві змагань дончанин поступився 1 хв. 20.36 сек. Тімур Малєєв з результатом 37 хв. 55.26 сек. зайняв 37-е місце. Всього на цій дистанції стартували 72 учасники.

Чемпіоном Європи серед юніорів став Леннард Кемна з Німеччини, що фінішував з результатом 35 хв.35.58 сек. Срібним призером виявився Корентин Ермено з Франції, що поступився німцеві 26.75 сек. "Бронза" у Тобіаса Фосса з Норвегії, що прибув до фінішу з відставанням від переможця - 35.87.

Шестірку кращих замкнув росіянин Петро Рикунов, що поступився чемпіонові  57.70 сек.

У змаганнях серед жінок (U-23) представниця збірної України Анжела Приймак (Миколаївська - Хмельницька області) стала 11-ою, поступившись переможниці 1 хв. 34.90 сек. Наша спортсменка проїхала дистанцію за 41 хв. 52.74 сек.

"Золото" чемпіонату Європи в цій дисципліні знову на рахунку Німеччини завдяки успіху Міеке Крегер. Три секунди їй поступилась француженка Северин Ера, що стала срібним призером. П'ять секунд склало відставання у бронзового призера - Рамони Форчіні з Швейцарії. Всього в заїзді брало участь 28 велогонщиць.

В п'ятницю у рамках чемпіонату Європи відбудуться дві гонки. Вранці, в 10:30 за київським часом на старт індивідуальної гонки на час вийшли юніори. У 15:00 відбудеться індивідуальна гонка у чоловіків (U - 23).