Анастасія Зубко - чемпіонка України з велоспорту маунтенбайку!

В четвер, 10 липня, призові місця розіграли юнаки і дівчата. У обох заїздах на п'єдестал пошани піднімались представники Донецької області.

У заїзді серед дівчат чемпіонкою України стала донецька велогонщиця, що представляє спортклуб "ІСД" Анастасія Зубко (тренери - С.Чуть, М. Мирза, "Колос", ОСДЮСШОР-ДВУОР). Результат спортсменки - 45.38. Услід за нашою спортсменкою з 40-секундним відставанням фінішувала Єлизавета Топчанюк з Чернівців ("Колосок", ОШВСМ). Бронзовим призером стала ще одна представниця Донецької області - Єлизавета Арчибасова з Єнакієвого (тренер - А.Бережний, "Україна", ДЮСШ "Темп"). Другому місцю Єлизавета поступилась 57 секунд, проте дві секунди зуміла виграти у Христини Фірман з Тернополя, що фінішувала на четвертому місці. Результати інших велогонщиць Донецької області: 6-е місце - Вікторія Лобань (51.43), 12-е місце - Поліна Шкурат (1: 03.01). Всього в заїзді брало участь 13 велогонщиць.

У змаганнях юнаків бронзовим призером став представник Донецької області Юрій Салтиков (тренери - Шандриков, В.Пластовець, "Колос", СДЮСШОР-4), що поступився переможцеві 39 секунд. Чемпіоном України став Руслан Бондаренко з Кіровограду (КЗ КДЮСШ/МВУФК). "Срібло" у Павла Лукана з Чернівців ("Колосок"). Цікаво, що розрив між першим і другим місцями виявився всього одна секунда.

Результати інших юнаків Донецької області в цьому заїзді: 4-й - Павло Василиогло (55.29), 6-й - Артур Борисенко (56.57), 7-й - Алік Бадалян (57.13), 8-й - Данило Нікулін (57.18), 10-й - Гліб Шулаков (58.26), 17-й - Володимир Василюк (1:01.36), 20-й - Дмитро Цирульников (1:05.02), 28-й - Павло Глуницький (1:14.07). Всього в заїзді брали участь 38 велогонщиків.