У маріупольчанки «бронза» чемпіонату України з вільної боротьби серед дорослих

Вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м.Маріуполя Вероніка Павлюк стала бронзовим призером Національного чемпіонату з вільної боротьби серед дорослих, який проходив у м. Бровари з 1 по 5 липня 2014 року.

У змаганнях серед жінок прийняли участь 95 спортсменок. Маріуполь представляли Аліна Панасюк і Вероніка Павлюк. Аліні не вдалось пробитись через сито попередніх сутичок, і, поступившись одеситці Карині Станковій, яка у результаті стала срібною призеркою чемпіонату, маріупольчанка вибула з боротьби за лідерство і зайняла сьоме місце в категорії до 63 кг.

Вероніка Павлюк, вигравши 3 сутички і поступившись лише суперниці з Києва, завоювала «бронзу» у ваговій категорії до 75 кг.

На думку тренера-викладача Андрія Єфремова, завдання мінімум виконане - спортсменка, зайнявши призове місце на дорослому чемпіонаті, міцно закріпилась у складі юніорської Національної збірної команди з вільної боротьби.