Анастасія Спас стала переможницею чемпіонату Європи із сучасного п’ятиборства серед юніорів в міксті

З 17 по 23 червня в столиці Білорусії Мінську проходив чемпіонат Європи із сучасного п’ятиборства серед юніорів.

Вчора в програмі естафети мікст визначилися нові переможці та призери. Команда України у складі Анастасії Спас і Владислава Міщенка здобули впевнену перемогу, залишивши за собою не менш сильних суперників з Італії та Польщі. Їм, відповідно, дісталися «срібло» та «бронза» чемпіонату.

21-річна Анастасія Спас є представницею обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Нагадаємо, раніше Спас завоювала бронзову медаль за підсумками змагань серед жінок.