Метальниця молота з Артемівська стала четвертою на міжнародних змаганнях у Казахстані

14-15 червня на Центральному стадіоні міста Алмати пройшли ХХІV міжнародні змагання з легкої атлетики пам’яті Гусмана Косанова.

Гусман Косанов заслужений майстер спорту СРСР, срібний призер Олімпійських ігор 1960 року в Римі, володар першої олімпійської медалі в історії казахстанського спорту.

«Меморіал Косанова» входить до числа кращих легкоатлетичних турнірів на Азіатському континенті і є ключовим змаганням на території Центральної Азії.

Учасниками цьогорічного турніру стали понад 200 спортсменів з Ірану, Росії, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, України, Молдавії, Грузії та Казахстану.

Донецьку область у змаганнях з метання молота представила кандидат у майстри спорту з Артемівська Наталія Радіонова, яка посіла 4 місце.

До програми Меморіалу були включені всі легкоатлетичні дисципліни, крім десятиборства і довгих дистанцій.