Анастасія Спас стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи із сучасного п’ятиборства серед юніорів

З 17 по 23 червня в столиці Білорусії Мінську проходить чемпіонат Європи із сучасного п’ятиборства серед юніорів.

Вчора, 19 червня, представниця обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону Донецької області здобула першу для регіону нагороду чемпіонату. 21-річна Анастасія Спас, набравши 1322 очки, завоювала бронзову медаль за підсумками змагань серед жінок.

Переможницею тут стала італійка Глорія Токкі (1335 очок), а срібну нагороду отримала Еліс Фіттон з Великобританії (1333 очка).

20 червня відбудуться особисті фінальні змагання серед юніорів. 21 червня на чемпіонаті настане пора естафет.

Донецьку область, окрім Анастасії Спас, представляють Руслан Поляков та Катерина Шуплякова.