У Маріуполі відбувся фінал спартакіади пришкільних таборів

У Маріуполі на базі загальноосвітньої школи № 65 відбулися фінальні змагання спартакіади пришкільних таборів.

Змагання проводилися в два етапи. У першому з них – районних змаганнях «Рухливі ігри» – взяло участь 55 команд загальною чисельністю понад 550 дітей. Тут близько 90 дітей вперше цього року розіграли особисто-командну першість з бадмінтону.

Учасниками другого етапу спартакіади стали переможці районних змагань «Рухливі ігри»: команди таборів шкіл № 4, 17, 38, 40, 54. Переможцями районних змагань з бадмінтону стали команди таборів ЗОШ № 37, 54, 65, 67, СШ № 4, 66, НВК № 14.

Завзяття і азарт – це ключові фрази. Хлопці та дівчата демонстрували техніку та спритність, швидкість і влучність. Правила ігор були трохи спрощені, що не вплинуло на кінцевий результат – гарний настрій, час, проведений весело і корисно.

Уболівальники не тільки активно підтримували свої команди, а й мали можливість позмагатися в конкурсах, організованих спеціально для них.

За підсумками фіналу «Рухливі ігри» кращими стали учні загальноосвітньої школи № 38, друге місце посіла команда середньої школи № 40, а третє – школи № 45. У змаганнях з бадмінтону призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце – ЗОШ № 67, СШ № 66; 2 місце – ЗОШ № 54, СШ № 4; 3 місце – ЗОШ № 37, СШ № 4.

Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, проведення активного відпочинку дітей у літній час і залучення їх до систематичних занять фізичними вправами різної спрямованості, вмінню організувати своє дозвілля.

Переможці та призери були нагороджені дипломами управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради.