Руслан Дмитренко визнаний кращим спортсменом-олімпійцем Донеччини за підсумками травня

Підведені підсумки виступів спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту на офіційних спортивних стартах травня: чемпіонаті України, Кубку України, чемпіонаті Європи, Кубку Європи та Кубку світу.

Кращим спортсменом місяця, що минув, визнано донецького легкоатлета Руслана Дмитренка, який бере участь у змаганнях зі спортивної ходьби. Нагадаємо, 4 травня на Кубку світу в китайському Тайцані Дмитренко на дистанції 20 км у особистих змаганнях завоював «золото», показавши результат 1 година 18 хвилин 37 секунд. Потім він виграв і в командних змаганнях разом з Ігорем Главаном, Назаром Коваленко, Іваном Лосєвим та Ігорем Лященко.

Відзначимо, що Руслан Дмитренко також номінований на звання кращого легкоатлета травня в Європі. Голосування триває до 16 червня. Віддати свій голос за донецького спортсмена можна за наступним посиланням: https://www.facebook.com/EuropeanAthletics/app_651633448222375.

Усього в травні в офіційних змаганнях з олімпійських видів спорту взяло участь 182 спортсмени Донеччини, які завоювали 72 медалі: 33 золоті, 15 срібних, 24 бронзових.

Нижче наводимо таблицю з повною інформацією щодо кількості медалей, завойованих спортсменами Донецької області в травні.