Спортсмени Донеччини взяли участь у фіналі Кубка світу із сучасного п’ятиборства

З 6 по 8 червня в Сарасоті (США) пройшов фінал Кубка світу із сучасного п’ятиборства.

Донецьку область на змаганнях у індивідуальних заліках серед жінок і чоловіків представляли три спортсмена: Ірина Хохлова, Дмитро Кирпулянський та Руслан Наконечний.

Кращий результат серед п’ятиборців Донеччини показала Ірина Хохлова, яка посіла сьоме місце з 1290 очками.

Дмитро Кирпулянський зайняв підсумкове 23 місце, хоча після конкуру він був четвертим.

На жаль, після дискваліфікації під час проходження кінної дистанції Руслану Наконечному не вдалося піднятися вище 35-ї позиції.

Усього в збірній України в індивідуальних заліках серед жінок і чоловіків було представлено 5 спортсменів. Павло Тимощенко посів друге місце, а Вікторія Терещук після дискваліфікації на конкурі фінішувала 31-ю.