Футбольний кубок «Вечірньої Макіївки» знайшов свого володаря

4 червня в Макіївці на полі міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся фінал змагань з футболу на Кубок «Вечірньої Макіївки».

Організаторами змагань виступили міський спорткомітет, федерація футболу Макіївки та ФСТ «Спартак».

Учасниками вирішальної зустрічі стали макіївська команда «Вода Донбасу» і торезький колектив «Фортуна». Гра в основний час закінчилася нічиєю – 1:1, а за результатами пенальті перемогу з рахунком 3:0 впевнено здобули футболісти «Води Донбасу».

У перерві між таймами газета «Вечірня Макіївка» розіграла призи серед уболівальників.

Фіналісти були нагороджені грамотами та медалями, а команді-переможцю вручили перехідний кубок.