У Ясинуватій ветерани футболу зіграли на Меморіалі Олексія Карцева

У Ясинуватій відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті Олексія Карцева. Віддати шану Олексію Костянтиновичу – ветерану Великої Вітчизняної війни, лауреату Державної премії СРСР, почесному мешканцю Ясинуватої – зібралися ветерани футболу міста та Ясинуватського району.

Захід організували та провели міська федерація футболу та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

З перших хвилин гри футболісти району взяли ініціативу у свої ноги та забили швидкий м’яч. Протягом першої половини матчу рахунок був збільшений до непристойних 3:0. Проте в другому таймі господарі спромоглися відновити статус-кво, забивши три м’ячі і, таким чином, зрівнявши рахунок. Долю зустрічі вирішили післяматчеві пенальті, де влучнішими виявилися ветерани футболу Ясинуватського району.

Команди нагороджені грамотами, вимпелами та цінними подарунками.