У Артемівську відбувся турнір зі стрітболу

24 травня в Артемівську на баскетбольному майданчику Донецького університету економіки та права пройшов турнір зі стрітболу.

Цілями змагання є пропаганда здорового способу життя та занять спортом, популяризація вуличного баскетболу та об’єднання молоді міста.

Учасниками турніру стали 10 команд з Артемівська, Часів Яру і Дзержинська загальною чисельністю 40 осіб.

За підсумками змагань кращим став колектив з Дзержинська. Друге місце зайняла команда «Ш-5» з Часів Яру, а третє – «Живчик» з Артемівська.

Переможці турніру нагороджені грамотами та баскетбольним м’ячем комітету з фізичної культури і спорту Артемівської міської ради, кубком, солодкими призами та 10 квитками в розважальний центр «Перемога».

У перерві між іграми проходив конкурс для глядачів «трьохочковий кидок», переможцем якого став Кирило Шорохов.