У Будьонівському районі Донецька школярі змагалися у футзалі

Напередодні святкових днів, приурочених до Дня Перемоги, у Будьонівському районі Донецька завершився чемпіонат району з футзалу серед державних установ.

Участь у чемпіонаті взяло 10 команд – ЗОШ № 142, ЗОШ № 132, ЗОШ № 118, ЗОШ № 135, ЗОШ № 120, ЗОШ № 137, ЗОШ № 145, ЗОШ № 147, ЗОШ № 122 та ЗОШ № 119. Загальна кількість учасників змагань склала 70 чоловік.

На початковому етапі змагань команди були поділені на дві зони – по п’ять команд у кожній. По дві кращі команди з кожної зони виходили до півфіналу, де безпосередньо були визначені учасники матчу за 3 місце та фіналу.

За результатами зональних ігор «путівки» до півфіналу чемпіонату району здобули господарі майданчиків ЗОШ № 119 та ЗОШ № 122, де компанію їм склали ЗОШ № 142 та ЗОШ № 147. Втім, перешкодити першим ці команди не змогли, відправившись у втішний фінал боротися за третє місце. Переможцем в матчі за «бронзу» стала школа № 147.

А кращими за підсумками чемпіонату Будьонівського району Донецька стали футзалісти ЗОШ № 119, які у фіналі з рахунком 3:1 завдали поразки суперникам зі школи № 122.

Після закінчення змагань усі призери змагань нагороджені грамотами комітету з фізичної культури і спорту Донецької міської ради.