Донеччанин Владислав Кульпа – чемпіон Європи з греко-римської боротьби серед юнаків

З 6 по 11 травня в місті Самоков (Болгарія) пройшов чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед юнаків.

Учасниками змагань стали 380 спортсменів з 24 країн.

У складі збірної команди України у різних вагових категоріях виступали 4 атлета Донецької області:

- до 46 кг – Іван Черкас (Донецьк, УОР, тренер – Дмитро Боровко);

- до 50 кг – Олександр Грушин (Волноваха, УОР – СДЮСШОР ім. Г.Г.Узуна, тренери – Олександр Суровягін, Віктор Лозовий);

- до 54 кг – Сергій Грушин (Волноваха, УОР – СДЮСШОР ім. Г.Г.Узуна, тренери – Олександр Суровягін, Віктор Лозовий);

- до 76 кг – Владислав Кульпа (Донецьк, УОР, тренер – Віктор Лозовий).

Золоту медаль в скарбничку Донецької області приніс Владислав Кульпа. У першій зустрічі наш спортсмен впевнено переміг суперника з Чехії – 9:0, у другій на туше Владислав був сильнішим борця з Греції, а в півфіналі був переможений спортсмен з Болгарії – 8:0. У фіналі, програючи по ходу зустрічі 0:4, Владислав на туше виграв у борця з Фінляндії.

Інші наші спортсмени не змогли зачепитися за медалі чемпіонату: Іван Черкас зайняв 11 місце, Сергій Грушин – 12 місце, Олександр Грушин – 5 місце.