Пауерліфтери Донеччини здобули 6 нагород на чемпіонаті Європи серед дорослих

З 7 по 11 травня в столиці Болгарії Софії відбувся чемпіонат Європи серед дорослих (ІІ ранг) з пауерліфтингу.

У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 22-х країн.

На п’єдестал піднімалися і два представника Донеччини, які стали володарями 6 нагород.

Краматорчанин Олексій Бичков (на фото) був на чемпіонаті Європи головним фаворитом в категорії до 120 кг і в підсумку здобув три золоті нагороди. У Софії він вперше у своїй кар’єрі виступив у цій вазі, перейшовши з категорії до 105 кг. При власній вазі 111 кг Олексій у присіді впорався з 400 кг, у тязі – 367,5 кг, а в триборстві показав результат 1047,5 кг.

Маріупольчанин Володимир Свистунов, який на IX Всесвітніх іграх посів п’яте місце, на чемпіонаті Європи здобув одну срібну і дві бронзових нагороди. Спортсмен став другим у присіді (440 кг), третім у тязі (345 кг) і в триборстві (1095 кг).

Додамо, що в командному заліку збірна України посіла четверте місце. Кращими стали росіяни, другими – норвежці, а третіми – поляки.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів – Івана Збандута та Володимира Саєнка – із досягненнями на європейській першості та бажаємо нових яскравих перемог на майбутніх змаганнях!