Усі результати Кубку області та чемпіонату з естафетного бігу на призи Ніни Зюськової

У Донецьку пройшли змагання Кубку області та чемпіонату з естафетного бігу на призи чемпіонки Олімпійських ігор-80 Ніни Зюськової.

Понад 260 учасників з 16 команд міст та районів області на стадіонах РСК «Олімпійський» змагалися за Кубок області. Бігова програма та стрибки відбувалися на основній арені, а змагання метальників – на розминковому стадіоні по вул. Байдукова.

У командному заліку кращими стали представники Донецька, лише 1 очком поступилися їм представники Горлівки, на третьому місці – команда Макіївки.

В особистому заліку підтвердили свої кращі результати в короткому спринті Анастасія Голенева (Макіївка-Тельманівський район) – 11,5 с – та Олександр Шестернін з Маріуполю – 10,5 с; з бігу на 400 м кращими стали представники Макіївки Данило Даниленко (47,2 с) та Ксенія Верега (56,2 с). На дистанції 100 м з/б перемогу святкувала донеччанка Ганна Чубковцова – 14,2 с, а на 400 м з/б серед чоловіків кращим став Антон Сумін з Горлівки – 53,8 с. У стрибках у довжину Маргарита Твердохліб (Артемівськ) забезпечила собі перемогу стрибком на 6 м 39 см, а Артем Шпитько з Хмельницька переміг з результатом 7 м 77 см. У метанні диску слід відзначити результати представників Горлівки: Дмитро Поздняков – 57 м 15 см, Тетяна Юр’єва – 55 м 17 см. Микита Ващук з Маріуполя виборов перше місце в штовханні ядра – 15 м 87 см. У метанні молоту кращими були також представники Маріуполю Рима Філімошкіна та Євген Полухін.

Перевірили свою готовність до юнацького чемпіонату України лідери нашої команди. Олександр Малосілов став кращим у потрійному стрибку – 15 м 25 см. Покращив свої особисті результаті Сергій Кобець з Горлівки в бігу на 1500 м – 4.06,3, представниця Артемівську Ірина Скитська в бігу на 100 м фінішувала з результатом 11,7 с. Маріупольчанин Ашот Галстян, метаючи спис дорослої ваги, показав результат 55 м 18 см, донеччанка Ольга-Марія Мулас-Зеленська також з «дорослою» розстановкою бар’єрів подолала 100 м з/б за 14,8 с. Додамо, що змагання чемпіонату України будуть відбірковими до Європейського молодіжного фестивалю в Баку, де розігруватимуться путівки на ІІ юнацькі Олімпійські ігри.

У естафетному бігу спортсмени змагалися в чотирьох вікових групах на дистанціях 4х100, 4х200 метрів та комбінованій естафеті 100-200-300-400 м. Тут перемогу святкували команди Маріуполю, Донецька, Харцизька, Макіївки, СДЮШОР № 1, обласної ДЮСШ та СДЮШОР № 8 ім. Сергія Бубки.

Нагороди переможці отримали з рук Олімпійської чемпіонки 1980 року Ніни Зюськової.