У Іловайську відбулася спартакіада серед працівників залізничного вузла

У Іловайську на базі спорткомплексу «Локомотив» ім. Казаринова пройшла спартакіада ​​Іловайського залізничного вузла, присвячена Дню Перемоги.

У п’яти видах програми – футзал, волейбол, настільний теніс, дартс, російський жим – взяли участь 100 осіб, які представляли підприємства БМЕУ-7, РПЧ-21, КМС-191, ШЧ-10, ЕЧ-7.

На урочистому відкритті спартакіади прапор змагань підняв представник команди КМС-191, яка минулого року стала її переможцем.

Цього разу в змаганнях з футзалу кращою стала команда КМС-191, з волейболу – БМЕУ-7.

У командному заліку перше місце в спартакіаді зайняла команда ШЧ-10. Другими стали представники РПЧ-21, а третіми – БМЕУ-7.

Переможці в кожному виді програми отримали грамоти та медалі. Команда ШЧ-10 нагороджена кубком та грамотою.