У Авдіївці пройшли змагання з футболу «Сапронова-2014»

З 1 по 4 травня в Авдіївці на футбольному полі загальноосвітньої школи № 5 відбулися відкриті міські змагання з футболу «Сапронова-2014».

Цілями турніру стали популяризація та розвиток футболу в місті, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, привчання їх до регулярних занять спортом і виявлення обдарованих футболістів.

Учасниками змагань стали 145 учнів загальноосвітніх шкіл міста, які показали гарну фізичну підготовку, знання правил гри і проявили командний дух.

Серед дітей старшого віку перше місце посіла команда загальноосвітньої школи № 6, володарем кубка міста в цій віковій категорії стали учні школи № 7.

У середній віковій категорії перше місце і кубок міста дісталися команді загальноосвітньої школи № 1.

Серед дітей молодшої вікової категорії перше місце посіли представники школи № 7, володарем кубка міста стали учні школи № 2.

Після закінчення змагань діти були нагороджені грамотами, кубками та цінними призами.