Наші спортсмени завоювали «золото» і «срібло» на Кубку Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років

З 29 по 31 березня в Києві пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. У змаганнях взяло участь 450 спортсменів з 20 країн.

Нікому не залишив шансів на перемогу у ваговій категорії +90 кг Федір Панько (Старобешівський район, ДЮСШ, тренер – Олексій Федосов). У першій зустрічі був повержений суперник з Латвії, у другій сутичці донеччанин виграв у грузинського спортсмена, а в півфіналі й у фіналі наш спортсмен впевнено розібрався з українськими дзюдоїстами. Усі суперники були повержені «іппонами».

Порадували наші дзюдоїсти і у ваговій категорії +70 кг. Тут срібну медаль завоювала Карина Стативкіна (м. Артемівськ, КДЮСШ, тренер – Олександр Стативкін). На шляху до фіналу були повержені спортсменки з Білорусії та дві німкені, але, на жаль, у фіналі наша спортсменка не змогла переграти суперницю з Німеччини і посіла почесне друге місце.