«Азовмаш-98» – чемпіони України

Баскетболісти комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Азовмаш-98» стали переможцями фінального туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, який пройшов 25-27 квітня.

27 квітня в місті Боярка Київської області підопічні тренера Петра Подтикана в грі за чемпіонське звання з рахунком 78:69 обіграли однолітків з команди «Київ-98». Перед цим вихованці маріупольського баскетболу обіграли юнаків «Хіміка» та «Дніпра» – 76:57 та 83:78 відповідно.

Новина приємна подвійно. До цього три роки поспіль хлопці зупинялися в кроці від вищої сходинки п’єдесталу пошани, приїжджаючи в Маріуполь в ранзі срібних призерів чемпіонату України.