Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 

 
 


Ярослав Коюда зі Слов’янська – срібний призер чемпіонату Європи з пара веслування академічного

З 31 липня по 2 серпня в італійському місті Варезе відбувся чемпіонат Європи з пара веслування академічного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Донецьку область у складі паралімпійської збірної України представили два заслужені майстри спорту.

Ярослав Коюда зі Слов’янська в класі змішаних пар PR2 Mix2x разом зі спортсменкою з Волинської області Анною Айсановою вибороли срібні нагороди. У попередньому заїзді український екіпаж показав результат 8 хвилин 20,74 секунди, а у фіналі, подолавши дистанцію за 8 хвилин 04,24 секунди, випередив команди Ізраїлю, Франції та Італії. Попереду фінішували лише представники Німеччини.

Представник Бахмута Роман Полянський у чоловічому класі PR1M1x, що передбачає змагання в одиночному екіпажі, продемонстрував третій час і претендував на бронзову нагороду. Проте через технічну помилку його результат було анульовано та зараховано як останній у фіналі А – шосте місце.

 

Світлини - World Rowing, Detlev Seyb (MyRowingPhoto.com)

 
07.08.2026

Новини

Перелік спортивних секцій для ВПО з Донеччини

 

Янголи спорту Донецької області

 

Управління в соціальних мережах