Вітаємо з Міжнародним олімпійським днем!

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, юних вихованців спортивних шкіл та всіх шанувальників активного способу життя з Міжнародним олімпійським днем!
Свято, започатковане на честь створення Міжнародного олімпійського комітету, вже понад століття нагадує світові про важливість ідей олімпізму. Повага й дружба, прагнення до самовдосконалення, чесна боротьба, єдність і взаємна підтримка є цінностями, що особливо згуртовують українське суспільство сьогодні.
Спорт має унікальну силу об’єднувати людей різного віку та професій, виховувати характер, відповідальність і любов до Батьківщини. Саме тому надзвичайно важливо, щоб молоде покоління зростало на засадах олімпійських ідеалів та сприймало спорт як шлях до гармонійного розвитку й нових звершень.
Бажаємо всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у власних силах та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день наближає до особистих перемог, а спортивні досягнення українців і надалі прославляють нашу державу у світі!
Разом збережемо та примножимо славні традиції українського спорту! Разом – до нових звитяг!
З найкращими побажаннями,
начальник управління фізичної культури та спорту
Донецької облдержадміністрації
Володимир Мицик















