Вітаємо з Днем державної служби!

Сердечно вітаємо державних службовців України з професійним святом!
У цей непростий для нашої країни час ви сумлінно виконуєте покладені на вас обов’язки, забезпечуєте стабільну роботу органів влади, ефективно долаєте всі випробування, підтримуєте людей, які потребують уваги й допомоги. Дякуємо кожному і кожній за професіоналізм, відповідальність, відданість справі та вагомий внесок у зміцнення української державності!
Бажаємо наснаги у щоденній праці, мудрих і виважених рішень!
Нехай джерелом сил залишаються тепла підтримка колег та рідних, непохитна віра в Перемогу і справедливий мир, у світле та щасливе майбутнє нашої держави!
Хай кожна добра ініціатива знаходить успішне продовження, і всі починання приносять гідні результати!
З повагою,
начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації
Володимир Мицик















