Урочисте відкриття XVI Спартакіади «Здоров'я» в Красноармійську

Традиційно під час весняних шкільних канікул все вчительські колективи міста беруть участь у спартакіадах працівників освіти. 10 квітня спортивному залі ЗОШ № 12 пройшло урочисте відкриття XVI Спартакіади «Здоров'я».
З вітальним словом перед присутніми виступив заступник міського голови Володимир Балашов, він побажав усім успішних стартів і міцного здоров'я. Гарний заряд енергії отримали учасники і завдяки показовим виступам Чемпіонів України з черлідингу Маргарити Наумової та Лілії Гаврушко.
Після невеликої паузи 225 учасників одночасно стартували в чотирьох видах спорту.
Цвяхом спортивної програми, безсумнівно, став XV турнір з волейболу, присвячений пам'яті А.Н.Рижкова. Після гострих бойових поєдинків на волейбольному майданчику золоті медалі виграв вчительський колектив ЗОШ № 6. Володарями срібних медалей стала команда ДЮСШ. Бронзові медалі - у волейболістів навчально -виховного комплексу.
Першими завершилися змагання з шашок. У призову трійку увійшли команди КУВК , ЗОШ № 5, ЗОШ № 8. В особистому заліку трійку призерів представили у чоловіків - Олег Хом'як (ЗШ № 14 ), Любов огнистої (ЗШ № 15 ), Руслан Циганок (ЗШ № 8 ), у жінок - Ірина Харенко (ЗШ № 5), Світлана Клочко (ЗШ № 8), Наталія Коваленко (КУВК) .
Найбільша кількість команд (17) взяли участь у настільному тенісі. Золоті медалі завоювала команда ЗШ № 15 (Наталія Бражко , Микола Полісінскій) .
НА другому і третьому місцях команда ЗШ № 2 (Антон Саливон , Наталія Дугельна) , ДЮСШ (Мікаел Оганесян, Любов Кобзар).
У змаганнях на чорно-білих полях визначилися три кращі команди шахістів - ЗОШ № 2 , ЗОШ № 12 , КУВК.
В особистому заліку серед чоловіків володарями медалей різних достоїнств стали Володимир Кирюхін (ЗШ № 12 ) , Олександр Сич ( Ош № 2 ), Микола Дергільов ( КУВК ) .
У жінок перемогла Галина Сиротюк з ліцею «Надія». Друге і третє місця зайняли Світлана Запоточна (ЗШ № 2 ), Анна Скорик ( Ош № 14 ) .
Після закінчення змагань переможці та призери нагороджені спортивними дипломами та медалями міської профспілкової організації працівників освіти і науки .
Але головне в тому, що всі учасники отримали хороший заряд бадьорості та масу позитивних емоцій.