У Дружківці визначився переможець відкритого хокейного турніру на кубок мера

У Дружківці на льодовій арені «Альтаїр» пройшов фінал відкритого хокейного турніру на кубок мера.

У фінальному матчі зустрічалися дві найсильніші команди змагань – краматорський «Автомобіліст» і луганський «Дизель».

Уже на першій хвилині краматорчани вийшли вперед. Надалі хокеїсти «Автомобіліста» контролювали ситуацію на хокейному майданчику і не раз могли вразити ворота суперника, особливо коли грали в більшості проти трьох луганчан. Однак до кінця першого періоду рахунок не змінювався.

У другому періоді хокеїсти «Дизеля» спробували активізувати свої дії, але «Автомобіліст» не тільки зміг витримати стартовий натиск супротивника, але і подвоїти рахунок у середині періоду. Після цього стало ясно, що краматорські хокеїсти перемогу не упустять. Так і сталося. «Автомобіліст» зміг закинути ще одну шайбу, на що «Дизель» відповів лише одним влучним кидком. У підсумку – 3:1, кубок мера Дружківки іде «Автомобілісту».

У матчі за третє місце у напруженій і безкомпромісній боротьбі перемогу з рахунком 6:5 вирвала команда «Альянс» з Донецька, яка обіграла своїх земляків із «Рубіна».