У Красноармійському районі завершилася першість з міні-футболу

У Красноармійському районі завершилася першість з міні-футболу.

Змагання проходили з 29 березня на футбольних майданчиках зі штучним покриттям с. Срібне та смт. Гродівка.

Усього учасниками цьогорічної першості стали 11 команд колективів фізичної культури сільських та селищних рад.

Спочатку команди були розподілені на три групи, і з кожної з них до наступного етапу виходили по два кращих колективи.

У наступній частині змагань були сформовані дві групи з трьома командами в кожній. За підсумками цих матчів, згідно зайнятих у групах місць, визначилися пари, які боролися за призові нагороди.

У матчі за третє місце зустрілися минулорічний чемпіон району команда «Прогрес» та колектив із Сергіївки. Основний час переможця не виявив – 2:2, а в серії пенальті кращими виявилися футболісти «Прогресу».

У фінал вийшли команди із Воздвиженки та Миколаївки. Як і в «бронзовому» матчі, основний час закінчився внічию – 1:1, а в серії пенальті удача посміхнулася миколаївцям.

Кращими гравцями першості стали: Олександр Панін (Прогрес), Сергій Зімін (Воздвиженка) Володимир Селеверстов (Миколаївка). Кращим воротарем було визнано Ілля Ларін (Прогрес).

Команди-призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком Красноармійської райдержадміністрації.