Самбісти Донеччини Микита Карпов і Богдан Сичевський відзначилися нагородами молодіжної світової першості

З 11 по 13 жовтня в місті Ларнака (Кіпр) відбувся молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо, що зібрав майже 600 учасників із понад 30 країн.

У складі збірної України Донецьку область представили три спортсмени у віковій групі юніори.

Микита Карпов із Маріуполя, вихованець тренера Дмитра Лунгу, здобув срібну медаль у бойовому розділі самбо у ваговій категорії 98 кг.

Богдан Сичевський із Краматорська, тренером якого є Ігор Мацай, виборов бронзову нагороду в категорії понад 98 кг також у бойовому розділі.

Представниця Маріуполя Наталія Набокова посіла 5 місце в спортивному розділі самбо в категорії понад 80 кг.

У скарбничці української команди за підсумками змагань серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, кадетів та кадеток виявилося загалом 29 медалей: 3 золотих, 9 срібних і 17 бронзових.