Марафонці Донеччини стали призерами всеукраїнських змагань

У Харкові пройшов Міжнародний марафон, у програмі якого було розіграно нагороди чемпіонату України з марафонського бігу.

Учасниками змагань стали і спортсмени Донецької області.

Донеччанин Андрій Наумов виборов срібну нагороду (2:19.35), а макіївчанін Павло Верецький – бронзову (2:21.22).

Олег Чорний з Маріуполя став кращим серед молоді.

Серед жінок в категорії 40 років Тетяна Павлищева з Макіївки фінішувала на третій позиції.

У забігу на напівмарафонську дистанцію в категорії 60 років друге місце посів донеччанин Григорий Паращевін.

Також у Харкові було проведено забіг на 10 км, де серед понад 500 учасників треті позиції зайняли макіївчане Юлія Кутах (38.39) та Юрій Кищенко (31.26). Вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. Сергія Бубки Леонід Раєць та Семен Гуричєв посіли 7 та 10 місця відповідно.