Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Стрільці Донецької області – серед кращих на чемпіонаті України у Вінниці

На відкритому літньому чемпіонаті України зі стрільби кульової, що відбувся в місті Вінниця, низкою нагород відзначилися представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова серед жінок стала першою у вправі МГ-5 (спортивна гвинтівка, 50 м, 3х20 пострілів) і третьою у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи).

Заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков за підсумками чоловічих змагань переміг у вправі МГ-9 і виявився третім у вправі МГ-5.

У командному заліку вправ МГ-5 та МГ-9 серед жінок третє місце посіла збірна Донеччини, до якої увійшли Вікторія Сухорукова, Карина Сулімова та Вікторія Корж.

Також результати в топ-10 показали: Андрій Шклярук – 4 місце у вправі МП-6 (довільний пістолет, 50 м, 60 пострілів); Вікторія Сухорукова – 6 місце у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка 10 м, 60 пострілів); Вікторія та Юрій Сухорукови – 7 місце в ГП-мікст (пневматична гвинтівка, 10 м, змішані команди); Кирило Ітулін – 6 місце в ГП-11а та 10 місце в ГП-12 (рухома мішень, 10 м, 20 + 20 пострілів-змінна швидкість).

Наставником спортсменів Донеччини зі стрільби кульової є заслужений тренер України Ірина Сухорукова.

 
05.07.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах