Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Оберіть кращих спортсменів Донецької області в червні 2024 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у червні 2024 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 18:00 вівторка, 9 липня. При підбитті підсумків голосування також важливою буде думка членів експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в червні 2024 року з олімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_june_2024_sportdonoda_1):

1) Станіслав Оліферчик – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у воду, переможець чемпіонату Європи в командних змаганнях мікст (тренер Анатолій Головань);

2) Владислав Голованов – майстер спорту України з важкої атлетики, дворазовий срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років: у сумі двоборства і в поштовху (тренери Володимир Жога, Ігор Обухов).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в червні 2024 року з неолімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_june_2024_sportdonoda_2):

1) Костянтин Мусієнко – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, який на чемпіонаті світу з екіпірувального жиму лежачи здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 105 кг із новим світовим рекордом – 346,5 кг (тренери Дар’я Русаненко, Сергій Федоренко);

2) Тетяна Пеніна – майстер спорту України міжнародного класу з підводного спорту, яка на чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання в ластах здобула чотири срібні медалі та встановила три рекорди України (тренер Юлія Тернова).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в червні 2024 року з видів спорту серед осіб з інвалідністю (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_june_2024_sportdonoda_3):

1) Антон Крюков – майстер спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу, який на Кубку світу у ваговій категорії понад 107 кг здобув 2 срібні медалі: в особистому заліку та за підсумками трьох змагальних підходів;

2) Наталія Урсуленко – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, переможниця чемпіонату України в штовханні ядра та метанні диска (тренери Наталя Василенко, Юрій Ревенко).

 
07.07.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах